WEB TASARIM

Kurumları, firmaları, şahısları, ürünü veya hizmeti uluslar arası ağ ortamında tanıtan ve yayımlanan online sisteme web sitesi denir. Web sitelerinin tasarım, kodlama gibi çalışmalarının sürecine web tasarım denir.

WEB YAZILIM

Web sunucusu üzerinde çalışan, web sitesinin fonksiyonlarını oluşturan ve tüm kodlamalara web yazılım denir. Profesyonel ekibimizin kodladığı size özel yazılım çözümleri; iş süreçlerinizi hızlandırır, daha kolay ve verimli yönetmenizi sağlar.

MASAÜSTÜ YAZILIM

Masaüstü yazılım uygulamaları son kullanıcının iş gücünü aza indiren, verilerini güvenli bir şekilde depolayan, analiz edebilen, raporlamasına olanak sağlayan yazılımlardır.

E-TİCARET

e-Ticaret; firmalar ile son kullanıcı arasındaki ticaretin elektronik ve dijital ortamda yapılması kavramıdır. Bir başka deyişle mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılma durumudur.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, kurumun dijital platformlarda duruşunu ifade şeklidir. Müşterilerine başarıyı, kaliteyi, güveni çağrıştırır. Bir nevi kurumun dijital kimliği denilebilir. Altmış Medya olarak kurumunuzu en iyi şekilde ifade etmeyi hedefliyoruz.

KURUMSAL MAİL HİZMETİ

Kurumsal mail hizmeti, işletmeniz içinde kullandığınız mail hesaplarının daha hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlayan mail servisidir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İşletmeler dijital dünyada trend olan sosyal medya platformalarında yer alıp, yeni pazar ve müşteriler bulmak için dijital dünyayı keşfetmesi gerekiyor. Firmanızı güçlü sosyal medya dünyasına taşımak ve dijital platformlardan yararlanmak ister misiniz?